kurkawodna.com.pl

Blog tematyczny o rodzicielstwie, modzie i urodzie

Lifestyle

Ślub na Seszelach – jak zorganizować ślub za granicą?

Ślub na Seszelach – jak zorganizować ślub za granicą?

Seszele to wyspy, które uznaje się za prawdziwy raj na ziemi, gdzie każda zakochana para moze poczuć się wyjątkowo. Tu właśnie znajdują się niesamowite plaże, które określane są mianem najpiękniejszych na świecie. Dziewicza przyroda i unosząca się w powietrzu romantyczna atmosfera stanowią doskonałe tło podczas ceremonii ślubnej. Jak zorganizować ślub na Seszelach?

Ślub na seszelach – dla kogo?

Nie ma co ukrywać, że organizacja ślubu poza granicami Polski może być kosztowniejszym rozwiązaniem. Wesele na kilkadziesiąt osób, posiłki, goście, odpowiednia muzyka i zabawy weselne nie każdą parę przyprawiają o pozytywną ekscytację. Dla wielu osób takie przyjęcie to przede wszystkim duży stres i obowiązek przed bardziej tradycyjnymi bliskimi z rodziny. Ślub zawsze powinien być organizowany zgodnie z oczekiwaniami młodej pary, bo to przede wszystkim jej święto. Jeśli na myśl o organizacji wesela odczuwa się chęć ucieczki zamiast motylków w brzuchu, warto posłuchać swojej intuicji.

Każde wesele można zorganizować daleko, w kameralnym miejscu i gronie oraz w pięknym otoczeniu. Wystarczy wyobrazić sobie szum morza, dziką przyrodę, białe piaszczyste plaże i przepiękny krajobraz. Brzmi to wręcz cudownie. Organizacja takiego wesela jest marzeniem wielu osób, ale przygotowania i kwestie formalne związane ze ślubem są bardziej skomplikowane niż tradycyjny ślub w Polsce. Dlatego warto w takim przypadku skorzystać z oferty biur podróży, które organizują ślub na Seszelach.

Jak wygląda współpraca z osobą organizującą ślub cywilny?

Decydując się na takie rozwiązanie można mieć o wiele spokojniejszą głowę. Konsultanci z biur podróży, które organizują śluby na Seszelach załatwiają wszelkie formalności i tłumaczą zawiłości logistyczne oraz prawne. Młoda Para od samego początku wie, jakie są niezbędne dokumenty, które należy podpisać i złożyć. Z kolei w rękach konsultantów jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Parze młodej zostaną przedstawione propozycje wyjątkowego miejsca na ceremonię na plaży, zorganizowany zostanie urzędnik oraz zagwarantowany transport do wyznaczonego miejsca dla wszystkich uczestników. Ponadto nad wszystkim czuwać będzie na Seszelach polskojęzyczny urzędnik. To znacznie ogranicza stres związany z organizacją takiego przedsięwzięcia.

Ślub na Seszelach w sekrecie – to możliwe?

Zdarza się, że niekiedy pary chcą wziąć ślub na Seszelach bez informowania o tym najbliższej rodziny. Powodów może być wiele i często jest to kwestia w pełni indywidualna. Dlatego też niektóre biura podróży odpowiadające za organizację ślubu są w stanie nawet załatwić świadków. Mało tego, aby ceremonia ślubna miała bardziej namacalną atmosferę, mogą również zorganizować fotografa i kamerzystę, którzy udokumentują tę wspaniałą chwilę.

Udostępnij