kurkawodna.com.pl

Blog tematyczny o rodzicielstwie, modzie i urodzie

Moda

Obrączki ślubne z sercem dla romantyków i nie tylko

Obrączki ślubne z sercem dla romantyków i nie tylko

Designerskie i wyjątkowe obrączki z sercem są doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które szukają oryginalnych rozwiązań. Wiele par szuka oryginalnych obrączek, które symbolizują ich miłość. Dla tych par idealnym wyborem są obrączki ślubne z sercem.

Wyjątkowość obrączek z motywem serca

Obrączki są zawsze oferowane jako para. Oznacza to, że obrączka dla pani młodej i obrączka dla pana młodego pasują do siebie. Nie musi być tak, że oba pierścionki wyglądają tak samo. Często w obrączce pani młodej znajdują się diamenty, których brakuje w obrączce pana młodego. Również inne elementy stylistyczne mogą się różnić w przypadku pary obrączek ślubnych. Jednak obrączki są tak zaprojektowane, że na pierwszy rzut oka widać, że jest to komplet. Obrączki ślubne z sercem są tego najlepszym przykładem. Można wybierać spośród różnych modeli, ale każdy z nich wygląda wyjątkowo i elegancko.

Obrączki ślubne z sercem — szeroka oferta

Sklepy jubilerskie oferują szeroki wybór obrączek ślubnych z sercem, które mogą przybrać różne formy. Jednak na samym początku należy wybrać kolor pierścionka i materiał. Obrączki ślubne ze wzorami serca mogą być dwukolorowe. Na szczególną uwagę zasługują obrączki z białego złota z sercem w złocie w kolorze żółtym. Kontrast wygląda pięknie. Można dodatkowo wybrać modele z matowaniem lub polerowaniem na wysoki połysk. Oczywiście można zdecydować się również na klasyk i wybrać obrączki ślubne z sercem w kolorze żółtym bez białego złota i dodatkowych zdobień.

Obrączki z motywem serca i brylantami

Szczególnie wyjątkowo prezentują się obrączki z sercem, które otoczone są brylantami. Najczęściej brylanty są używane tylko w damskim pierścionku. Połowa serca może być wykonana w całości z brylantów, dzięki czemu obrączka wygląda szlachetnie. Ten pierścionek będzie przykuwał uwagę z daleka i będzie ulubioną biżuterią na całe życie. Męska obrączka nie musi być tak skomplikowana. Może być skromna i dyskretna w zależności od tego, co zażyczy sobie pan młody. Znakomicie prezentuje się też obrączka z brylantem w kształcie serca.

Matowe obrączki ślubne z sercem czy polerowane na wysoki połysk?

Większość par zamawia obrączki z sercem polerowane na wysoki połysk. Wyglądają one niezwykle elegancko. Również matowanie może stworzyć nietuzinkowy design. Dlatego warto pomyśleć o matowych obrączkach ślubnych. Najczęściej obrączki męskie i damskie są zamawiane w identycznym połysku. W tej kwestii jest wolny wybór. To para młoda ma zdecydować, które obrączki są stworzone tylko i wyłącznie dla niej.

Obrączki z sercem grawerowane

Obrączki ślubne dostępne są w wielu ciekawych wzorach. Można zdecydować się na klasykę lub wybrać obrączki z diamentami. Oczywiście te z sercem są bardzo eleganckie i dostępne w oryginalnych wzorach. Warto pamiętać, że serce można też wygrawerować po napisie czy dacie ślubu. Możliwe jest też wygrawerowanie serca na powierzchni obrączki. W przypadku obrączek ślubnych wybór jest naprawdę duży i można puścić wodze fantazji. W końcu jest to obrączka na całe życie symbolizująca nieskończoną miłość.

Obrączki ślubne z sercem i nie tylko można zamówić online na tej stronie: https://luva.pl/obraczki-slubne

Udostępnij